Üye Girişi
  GİRİŞ ÜYE OL  ŞİFREMİ UNUTTUM

LimitsizSohbet Nedir?

LimitsizSohbet.com ekibi olarak siz değerli üyelerimize en kaliteli ve en güvenilir sohbet ortamını yaratmak için 7/24 aralıksız olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. "Kaliteli ve Güvenilir Sohbet" sloganımızla sistemimizi oluştururken siz değerli üyelerimize rahatlıkla gezinebilmeniz için görüntülü sohbet sitemizi sunmaktayız.

Flash Media ve Live Streaming özelliği sayesinde modellerimizle görüntülü ve sesli sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra arzu ederseniz modellerimize mesaj gönderebilir, hediye yollayabilir, favorilerinize ekleyebilir ve aynı zamanda da sohbet etmek istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilirsiniz.

Genel odalarımızda sohbet etmek için "Ücretsiz Üye" olmanız yeterlidir. Genel odadaki aktif modellerimizle "Gold Üyelik" satın alarak sohbet edebilir ve gold üyeliğin diğer avantajlarından yararlanabilirsiniz. Modellerimizle özel odada daha uzun ve görüntülü olarak birebir görüşmek isterseniz sistemimizden arzu ettiğiniz kadar süre satın alabilir, satın aldığınız süreleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yardım ve sorularınız için ekibimize limitsizsohbett@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

LimitsizSohbet.com iyi sohbetler diler!

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,www.LimitsizSohbet.com.tr

© Copyright © 2019 - Kameralı Sohbet , Görüntülü Sohbet
Görüntülü sohbet sitelerinden biri olan LimitsizSohbet.com adresimizde 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. LimitsizSohbet.com; üyelerinin yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve davranışlarından sorumlu tutulamaz.
Programlayan: showencam.com